FlowerGarten

Přijímáme děti pro školní rok 2019/2020. Přijďte se k nám podívat, rádi Vás přivítáme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Den u nás ve školce si může Vaše dítě kdykoliv vyzkoušet.
Těšíme se!


Anglická školka na Zbraslavi

FlowerGarten je anglická mateřská škola pro děti všech národností od dvou do šesti let. Výuka probíhá výhradně v anglickém jazyce pod vedením zkušeného týmu rodilých mluvčích a lektorů s perfektní angličtinou a také s výbornými pedagogickými znalostmi. Klademe důraz na rozvoj osobnosti dětí, jejich komunikační dovednosti, tvořivost a sebevědomí!

Velkou pozornost věnujeme dětem v předškolním věku. Výuka je v tomto období zaměřena na snadný přechod dětí do školy. Pravidelně nás navštěvuje logoped, který dbá na správnou výslovnost v českém jazyce. Grafomotorické dovednosti dětí rozvíjí speciální pedagog.

Předškolní zralost.pdf

Absolventi FlowerGarten tak dokonale ovládají český i anglický jazyk. Každý rok se těšíme z úspěšného přijetí dětí na základní školy s rozšířenou výukou anglického jazyka, jako jsou například  Nový Porg, ZŠ Angelovova, Wonderland Academy, ZŠ Horáčkova nebo Brána jazyků.

Od roku 2015 je Mateřská škola FlowerGarten díky využívání vzdělávací metody NTC Learning součástí programu„Školka spolupracující s Mensou ČR“.

Pro shlédnutí fotogalerie, prosím, klikněte na banner Facebook.

 

come and see Us!

 

Pod Chaloupkami 1309
Praha 5 - Zbraslav
Telefon: +420 776 637 470
info@flowergarten.cz
andrea@flowergarten.cz

 

 

FlowerGarten na sociální síti Facebook